Купить SSL FQDN сертификат для защиты одного домена сайта Украина ☎ +380672576220
Купить SSL сертификат

Магазин SSL сертификатов
Symantec Thawte GeoTrust

Ukrainian Symantec Premium Partner ='Мобильная
Mobile Version >>>


Symantec Group сертификаты Symantec ® сертификаты
Thawte ® сертификаты
GeoTrust ® сертификаты
DigiCert ® сертификаты
Все SSL сертификаты
Все SSL сертификаты по бренду
Все SSL сертификаты по ID
Все SSL FQDN сертификаты
Все SSL SAN сертификаты
Все SSL WC сертификаты
Все SSL PRO сертификаты
Все SSL DV сертификаты по бренду
Все SSL DV сертификаты по ID
Все SSL DV-FQDN сертификаты
Все SSL DV-SAN сертификаты
Все SSL DV-WC сертификаты
Все SSL OV сертификаты по бренду
Все SSL OV сертификаты по ID
Все SSL OV-FQDN сертификаты
Все SSL OV-SAN сертификаты
Все SSL OV-WC сертификаты
Все SSL EV сертификаты по бренду
Все SSL EV сертификаты по ID
Все SSL EV-FQDN сертификаты
Все SSL EV-SAN сертификаты
Все CodeSign сертификаты по бренду
Все CodeSign сертификаты по ID
Все OV CodeSign сертификаты
Все EV CodeSign сертификаты
Все MS Kernel-Mode сертификаты
Обзор цен на сертификаты

Фінансові питання
Марина Слободян
тел: +38.0382709195
mob. +38.0503767707
skype: adgrafics
email
мова: російська, українська, англійська


Технічні питання
Віктор Золочевський
тел.+38.0443834054
mob.+38.0672576220
skype: webtrust.ua
email

Symantec Group FQDN CERTIFICATES


 • Зашифрованное соединение обеспечивает конфиденциальность передачи данных
 • Сертификат выдается на основе проверки прав к домену
 • Отображается замок в адресе сайта

Сертифікаційний центр SYMANTEC ® Все сертификаты CodeSigning сертифікати ( Все OV EV MS-7 ) SSL сертифікати ( Все FQDN SAN WC PRO )
( Бренд DV DV-FQDN DV-SAN DV-WC ) ( Бренд OV OV-FQDN OV-SAN OV-WC ) ( Бренд EV EV-FQDN EV-SAN )

Symantec Group
SSL FQDN сертификатов : 14

Купить ID Серт. Центр Название Код Тип Пар Цена грн. Цена SAN
купить
id 110GeoTrustRapidSSLG-R-DVSSL-DVFQDN 390 грн.
750 грн.
купить
купить
id 120GeoTrustQuickSSL PremiumG-DVSSL-DVFQDN 2 070 грн.
3 750 грн.
купить
купить
id 130GeoTrustTrue Business IDG-OVSSL-OVFQDN 2 550 грн.
4 800 грн.
купить
купить
id 140GeoTrustTrue Business ID EVG-EVSSL-EVFQDN 6 300 грн.
12 000 грн.
купить
купить
id 220ThawteSSL123T-DVSSL-DVFQDN 870 грн.
1 680 грн.
купить
Купить ID Серт. Центр Название Код Тип Пар Цена грн. Цена SAN
купить
id 230ThawteSSL Web ServerT-OVSSL-OVFQDN 2 850 грн.
5 400 грн.
купить
купить
id 240ThawteSSL Web Server EVT-EVSSL-EVFQDN 6 600 грн.
12 000 грн.
купить
купить
id 330SymantecSecure SiteS-OVSSL-OVFQDN 10 350 грн.
19 500 грн.
купить
купить
id 340SymantecSecure Site EVS-EVSSL-EVFQDN 26 400 грн.
48 000 грн.
купить
купить
id 350SymantecSecure Site ProS-PRO-OVSSL-OVFQDN 23 940 грн.
43 500 грн.
купить
Купить ID Серт. Центр Название Код Тип Пар Цена грн. Цена SAN
купить
id 360SymantecSecure Site Pro EVS-PRO-EVSSL-EVFQDN 38 520 грн.
75 000 грн.
купить
купить
id 430DigiCertStandard SSLD-OVSSL-OVFQDN 11 880 грн.
22 560 грн.
купить
купить
id 440DigiCertEV SSLD-EVSSL-EVFQDN 17 940 грн.
34 080 грн.
купить
купить
id 490DigiCertSecure Wi-Fi Server CertificateD-OV-WIFISSL-OVFQDN 9 840 грн.
16 560 грн.
купить

SSL сертифікат для мобільних пристроїв необхідний для забезпечення захищеного з'єднання між mobi і сайтом. Кількість користувачів, які відвідують сайти за допомогою мобільних пристроїв, зростає день від дня. Відповідно зростає і загроза перехоплення і зміна переданої інформації. Тому захист переданої інформації повинна знаходитися на високому рівні. За допомогою SSL сертифікатів для мобільних пристроїв можна забезпечити доступ їх до мережі більш безпечним і надійним. Передача і прийом даних в безпечному вигляді є хорошою гарантією розвитку відносин між вами та відвідувачами вашого сайту.

В силу специфіки мобільних устройст і відсутності деяких стандартів не всі SSL сертифікати впевнено працюють в мобільних пристроях.

У сучасному Інтернеті проблеми достовірності переданих даних, захисту їх від підміни, захист інформації від перехоплення зловмисниками набувають все зростаючу актуальність. SSL-сертифікати для кириличного домену дозволяють ефективно вирішувати ці проблеми, використовуючи шифрування даних і механізм електронного підпису. Захист кириличного домену за допомогою SSL-сертифікатів особливо важлива для веб-сервісів, що працюють з фінансової і банківської інформацією, оброблювальних персональні дані клієнтів. Для веб-сайтів, безпосередньо не пов'язаних з обробкою конфіденційної інформації, використання захищених з'єднань дозволяє підвищити довіру користувачів.

У браузері при установці SSL-з'єднання відображається значок замка. Якщо ввести в браузері веб-адресу, на яку ви хочете потрапити, поставивши на його початку https:// - наприклад, https://adgrafics.net Коли в браузері з'явиться значок замку, натисніть на нього, щоб переглянути інформацію про компанію і переконайтеся в наявності захищеного з'єднання. Якщо такий значок не з'явиться, значить сторінка не захищена по протоколу SSL, наприклад http://ssl.kh.ua Часто використовують SSL сертифікат тільки для захисту тих сторінок, з яких передається конфіденційна інформація (наприклад, паролі і номери кредитних карт).

Для прикладу, нижче наведені повідомлення браузера google Chrome для різних ситуацій при наборі https://

 • Сайт не використовує SSL. Не рекомендуємо вводити конфіденційну інформацію, наприклад імена користувачів і паролі, на таких сторінках.
 • Встановлено безпечне з'єднання з сайтом. При вході на сайт або введення конфіденційної інформації на сторінці перевірте, чи відображається цей значок і чи відповідає URL домену.
 • Сайт використовує сертифікат Extended Validation SSL (EV-SSL), поруч із позначкою відображається назва організації зеленим шрифтом. SSL сертифікати EV забезпечують додаткове підтвердження ідентифікаційних даних сайту.
 • На сайті можливі помилки захисту, наприклад змішане зміст або прострочені сертифікати.

 • Сайт використовує SSL, але виявлено вразливе зміст високого ризику на сторінці або проблеми з сертифікатом сайту.
  Не вводьте конфіденційну інформацію на цій сторінці. Недійсний сертифікат або інша серйозна проблема, що стосується https, може означати, що хтось намагається проникнути в ваше з'єднання з сайтом. Вразливим змістом може скористатися зловмисник для зміни зовнішнього вигляду сторінки.

SSL (Secure Sockets Layer - рівень захищених сокетів) - криптографічний протокол, який забезпечує встановлення безпечного з'єднання між веб-браузером і сервером. Ця технологія широко використовується банками, інтернет магазинами, сайтами електронної торгівлі та і звичайними сайтами для захисту паролів при введенні реєстраційної інформації тощо Звичайні адреси починаються з http:// а адреси, захищені по протоколу SSL починаються з https://

Шифрування SSL забезпечує надійний захист конфіденційної інформації, ніж при незахищеному з'єднанні. Це дозволяє знизити ризик, що інформація буде перехоплена і потрапить в руки шахраям. Багато відвідувачів відчувають себе більш впевнено і більш охоче надають свою платіжну та іншу особисту інформацію, якщо знають, що при її передачі буде використовуватися SSL-з'єднання.

PDF сертифікат є ідеальним рішенням, якщо вам потрібно забезпечити строгу аутентифікацію ваших документів, наприклад:

 • Фінансові послуги, що носять консервативний характер ділових операцій і необхідність дотримуватися державного регулювання
 • Освітні установи, які хочуть прискорити облік, і заощадити на витрати на обробку
 • Організації охорони здоров'я, які повинні підтримувати сувору конфіденційність інформації та дотримання правил
 • Виробничі Компанії, які стикаються з тиском скоротити витрати за рахунок оптимізації бізнес робочих процесів із заміни паперових операції і перехід на електронні угоди
 • Державні органи, яким потрібна підтримка електронного уряду.
 • Інші види сертифікованих послуг. Документи, які включають розподіл продажів, котирування, аналітичні звіти, офіційні документи, заяви, рахунки-фактури, прес-релізи, заяви та інші документи, які повинні мати можливість бути перевірені на предмет їх законності

пропоновані PDF сертифікати забезпечують для фіз. ліз, підприємців і компаній

 • Сертифікована Adobe цифровий підпис
 • Електронний контроль документів
 • Висока безпека підписані документів документів

  Ідеальне рішення для впровадження швидкого електронного документообігу. Переконаність одержувача що вашим документам можна довіряти. Відправляючи завірені документи, одержувачі можуть бути впевнені, що документ від вас і що він не був змінений. Підтримання безпеки документів в будь-якій точці земної кулі. Цифровий сертифікат може зберігатися на криптографічних апаратних пристроях, щоб ви могли ставити цифровий підпис на документах будь-де, будь-коли.

  В умовах жорсткої конкуренції Інтернет-ринку, сприяючи поширенню вашого програмного забезпечення вам необхідно забезпечити контроль за її цілісністю за межами вашого власного сайту. Маркетингові та рекламні можливості дозволяють поширювати ваш програмний продукт через третіх осіб - посередників, реселлерів, через філії, відділення, дзеркала вашого сайту і багато іншого. Як зберегти контроль над цілісністю коду? Як переконати клієнтів щоб вони не викачувавши підроблені або зламані версії вашого продукту? CodeSigning сертифікат для підписання ваших програмних продуктів захищає бренди і гарантує вашим клієнтам по всьому світу, що програми, які вони завантажують є справжніми.

  Коли клієнти купують програмне забезпечення у звичайному фірмовому магазині, гарантія що програмне забезпечення є оригінальним - очевидно. Коли клієнт завантажує теж саме програмне забезпечення з Інтернету, не так-то просто йому довіряти. Щоб виключити ризики внесення зміни до ваш код, кожен видавець програмного забезпечення планує поширювати код або вміст через Інтернет повинен підписати його цифровим сертифікатом CodeSign.

  Наявність CodeSign сертифіката для підпису програмного коду підтвердить вашим клієнтам, що вони можуть довіряти завантаженому програмному забезпечення шляхом перевірки цілісності коду та легітимності компанії. Завдання сертифіката для підпису програмного коду - переконати клієнтів у справжності вашого програмного забезпечення, незалежно від місця придбання і забезпечити цілісність коду, перевіряючи код на наявність змін з моменту публікації.

  У той же час CodeSigning сертифікат дозволяє продавцям бути впевненими що репутація їхньої торгової точки не схильна до ризику бути зганьбленої.

  Існує два основні класи криптографічних алгоритмів - симетричні і асиметричні. У симетричних для шифрування і дешифрування повідомлення використовується один і той же ключ. В асиметричних різні. Той яким розшифровують повідомлення називається закритим ключем, ключ для шифрування називається відкритим. Тому розділ криптографії вивчає властивості відкритих ключів отримав назву криптографія відкритого ключа. За допомогою відкритих і закритих ключів можна підписувати документи. Для цього поруч з ключем зберігають дані про власника ключа і отриманий файли називається сертифікатом. Вся система взаєминах між власниками сертифікатів побудована на довірі до певних користувачам. Їхні підписи загальновідомі, і вони підписують сертифікати інших членів, підтверджуючи тим Найкращі достовірність відкритого ключа та зберігаються разом з ним даних про власника. Для того що б система не була скомпрометована, користувачі приймають тільки сертифікати з підписами довірених членів.

  • Інфраструктура відкритого ключа (PKI) є системою цифрових сертифікатів, центрів сертифікації (ЦС), яка проводить перевірку і підтвердження автентичності кожної зі сторін, що беруть участь в електронній операції, за допомогою криптографії відкритих ключів.
  • Сертифікат відкритого ключа , зазвичай званий просто сертифікатом - це документ з підписом, що зв'язує значення відкритого ключа з посвідченням користувача, пристрою або служби, яким належить відповідний закритий ключ.
  • Центр Сертифікації (Certification Authority, CA) є пакетом програмного забезпечення, які приймають і обробляють запити на видачу сертифікатів, що видає сертифікати та керуючим виданими сертифікатами.
  • Кореневий сертифікат - сертифікат належить Центру Сертифікації, з допомогою якого перевіряється достовірність інших виданих центром сертифікатів.
  • Список відкликаних сертифікатів - список скомпрометованих або недійсних з якої-небудь іншої причини сертифікатів.
  • Відмітне ім'я (Distinguished Name, DN) - дані про власника сертифіката. Включають CN (Common Name), OU (Organization Unit), O (Organization), L (Locality), ST (State or province), C (Country name).
  • Електронний цифровий підпис (ЕЦП) - реквізит електронного документа призначений для посвідчення джерела даних та захисту даного електронного документа від підробки.
  • Схема електронного підпису зазвичай включає в себе:
   • алгоритм генерації ключів користувача;
   • функцію обчислення підпису;
   • функцію перевірки підпису.
  • Функція обчислення підпису на основі документа і секретного ключа користувача обчислює власне підпис. Функція перевірки підпису перевіряє, чи відповідає дана підпис даного документу та відкритому ключу користувача. Відкритий ключ користувача доступний всім, так що будь-хто може перевірити підпис під даним документом.
  • Для того що б підписати документ потрібно зашифрувати за допомогою закритого ключа значення хеш-функції від вмісту документа. Що б перевірити підпис, потрібно розшифрувати за допомогою відкритого ключа значення підпису і переконатися, що воно дорівнює хешу підписаного документа. Таким чином цифрова підпис, це зашифрований хеш документа.
  • Ключ - це набір параметрів (чисел). Він може зберігатися у файлі. У теорії клієнти повинні самі генерувати свої закриті і відкриті ключі, створювати запит на підпис відкритого ключа та відправляти його в центр. На практиці більшість клієнтів не вміють генерувати ключі, тому в нашому випадку Центр здійснює дану роботу. Центр може відкликати сертифікат, виданий клієнту, поміщаючи його в чорний список, який регулярно передається користувачам центру. За допомогою кореневого сертифіката, який публічно доступний, користувачі можуть перевіряти сертифікати один одного.
  • У центру сертифікації є:
   • закритий ключ
   • кореневий сертифікат (зберігає в собі відкритий ключ);
   • список відкликаних (скомпрометованих) сертифікатів
  • У клієнтів є:
   • закритий ключ;
   • сертифікат, підписаний кореневим;
   • кореневий сертифікат для перевірки того, що сертифікати інших користувачів видані його довіреною центром;
   • список відкликаних (скомпрометованих) сертифікатів.
  • Створення кореневого сертифікату включає:
   1. Генерацію закритого ключа.
   2. Генерацію відкритого ключа та його підпис за допомогою закритого.
  • Створення звичайного сертифіката включає:
   1. Генерацію закритого ключа.
   2. Створення запиту на підпис сертифіката.
   3. Підпис запиту в центрі сертифікації про отримання сертифіката.
  • Загальноприйнятий формат інформації, що міститься в сертифікаті, називається Х509. Сертифікати та ключі можуть зберігатися в різних типах файлів, наприклад PEM (для серверів) і PKCS12 (для браузерів).
  • OpenSSL - набір криптографічних бібліотек та програм - надає засоби для керування сертифікатами і закритими ключами.
  
  
  Отправить сообщение

  Написать сообщение

  Ваш email
  Ваш телефон
  Тема сообщения
  Текст сообщения
  Я люблю Украину !

  Top ^

 • Версия для мобльных устройств Skype: webtrust.ua
  +380672576220
  +380503767707
  +380443834054

  * DV сертификаты
  * OV сертификаты
  * EV сертификаты
  * WC сертификаты
  * Rro сертификаты
  * SAN сертификаты
  * CS сертификаты
  * PDF сертификаты
  * Email сертификаты
  * Wi-Fi сертификаты
  * PKI
  * Моби версия ->

  NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2017 adgrafics